top of page
onas2.jpg
DSCF6252.jpg

Wraz z rozwojem pracowni, wykształciliśmy szczególne podejście do projektowania.

 

Do procesu projektowego podchodzimy bardzo analitycznie. Systematyka naszej pracy polega na zbieraniu wytycznych od wszystkich uczestników procesu, dogłębnej analizie zastanej sytuacji oraz formułowaniu wniosków projektowych. Wszystkie te czynności realizowane są przed przystąpieniem do kreowania koncepcji architektonicznej budynku. Takie podejście do projektowania każdorazowo skutkuje tworzeniem spersonalizowanych rozwiązań dla konkretnych inwestycji, które przekładają się na przyszłą unikalną formę projektowanych budynków.

Tworzymy studio projektowe zajmujące się budynkami użyteczności publicznej, mieszkalnictwem wielorodzinnym oraz wnętrzami komercyjnymi.

8.jpg

Architektura jest dla nas kreatywną formą odpowiedzi na potrzeby wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego.

 

Dążymy do tego, aby projektowane przez nas budynki pozytywnie wpływały na otaczającą nas przestrzeń miast.

A.jpg
PU17_10.jpg

W naszym przekonaniu kluczem do odpowiedzialnego projektowania jest przygotowanie merytoryczne, stąd współpracujemy tylko ze sprawdzonymi projektantami branżowymi, rzeczoznawcami i konsultantami.

Jesteśmy entuzjastami rozwiązań wspomagających projektowanie, budowanie oraz zarządzanie budynkami. Pracujemy w środowisku BIM, które uważamy za standard.

IMG_3791.jpg
moze.jpg
bottom of page